IMV jest prywatnym i niezależnym dostawcą profesjonalnych usług administracyjnych na rynku nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych w Polsce, Austrii, Czechach, Rumuni, na Węgrzech i Słowacji. W 2007 roku powstał oddział IMV Polska Sp. z o.o., który działa jako spółka zależna od IMV Immobilien Management GmbH.

Podobnie jak w przypadku austriackiej firmy-matki, naszym głównym celem jest spełnianie oczekiwania klientów i przekonanie inwestorów, że ich nieruchomości znajdują się w profesjonalnych rękach. Owocna współpraca z inwestorami jest dla nas priorytetem. W polskiej filii z powodzeniem stosujemy metody know-how wypracowane przez lata w Austrii w pełnym zakresie zarządzania biurowcami, centrami handlowymi, mieszkaniami i innymi własnościami prywatnymi. Nasz zespół jest gotowy zaoferować indywidualne rozwiązania i kompletne pakiety usług, zawsze zgodne z wymaganiami klienta. Nasze motto brzmi: My naprawdę to robimy!

Pięć obietnic IMV

Kompetencje

Posiadając bogate doświadczenie zawsze znajdziemy rozwiązanie problemów natury finansowej, technicznej oraz prawnej.

Odpowiedzialność

Duża firma austriacka daje Państwu gwarancję bezpiecznej współpracy.

Kreatywność

Ustalamy i doprecyzowujemy z klientem szczegółowe parametry zadań, dzięki czemu znajdujemy optymalne rozwiązanie problemów powstałych w każdej nieruchomości.

Nowoczesne usługi

Dzięki rozwiązaniom takim jak platforma on-line oferujemy klientom łatwy dostęp do bieżących danych, wyliczeń i innych informacji.

Uczciwość

Nasze działania są jasne i klarowne, dlatego zawsze podejmujemy tylko uzasadnione decyzje. Jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie we wszystkich aspektach współpracy.